Havacılık, Uzay ve Teknoloji alanlarında düzenlenen şovlar, yarışlar, aktiviteler ve seminerlerin düzenlendiği Teknofest, ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Dünyanın en büyük ikinci havacılık şenliği olan Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde on binlerce kişi teknoloji alanında yarışacak ve son teknoloji eserlerini tanıtacak. Aktifliğe katılmak isteyen vatandaşlar, Teknofest 2021 ayrıntılarını araştırıyor. Teknofest nerede, ne vakit ve kaç gün sürecek? Teknofest’e kimler katılabilir, giriş fiyatlı mi? üzere sorular merak konusu.

Pekala TEKNOFEST 2021 giriş fiyatlı mi, nerede yapılacak, nasıl gidilir, ziyaretçi kayıt nasıl yapılır? İşte Teknofes 2021 takvimi…

TEKNOFEST NE VAKİT, NEREDE?
Teknofest 21 Eylül ile 26 Eylül tarihleri ortasında Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek. Teknofest 09.00-19.00 saatleri ortasında ziyarete açık olacak.

TEKNOFEST GİRİŞ FİYATLI Mİ?
Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Şenliği, kapsamında düzenlenen şovlar, aktiviteler ve seminerlere iştirak ve Take Off Milletlerarası Teşebbüs Zirvesi’ni ziyaret fiyatsız olup herkese açıktır.

TEKNOFEST’E NASIL GİDİLİR?
Teknofest’e ulaşımda Şirinevler Metro İstasyonu, Kuleli Metrobüs İstasyonu, Yeşilyurt Tren İstasyonu’ndan 6 gün boyunca gün uzunluğu ring seferleri hareket edecek.

TEKNOFEST’E GİRİŞ KAYDI MECBURÎ MU?
Şenliği ziyaret etmek isteyenlerin Teknofest’in in web sitesi üzerinden online kayıt yaptırması ve kayıt sırasında HES Kodu ile birlikte istenen bilgileri girmeleri gerekiyor.

Koronavirüs aşısı olmamış ve/veya tek doz aşı olmuş bireylerden ise alana giriş yapmadan evvelki son 48 saatte yapılmış, negatif sonuçlu PCR testi istenecek.

TEKNOFEST 2021 TAKVİMİ

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir