Akıllı telefonlara uyguladığı azap testleriyle tanıtığımız Zack Nelson bu kere Apple’ın son model amiral gemisini ele geçirdi. Ünlü YouTuber, JerryRigEverything isimli kanalında iPhone 13 Pro Max‘in dayanıklılığını test ettiği görüntüyü yayınladı. Nelson akıllı telefona tabir yerindeyse yapmadığını bırakmadı. Falçatayla çizdi, ekranını çakmakla yaktı ve bükmeye çalıştı. Azap testinde iPhone 13 Pro Max’in epeyce sağlam bir akıllı telefon olduğu sonucuna varıldı. Çünkü aygıt sınıfı muvaffakiyetle geçti.

Bükmek çok sıkıntı
Akıllı telefonun kollayıcı camı yalnızca Mohs ölçeğine nazaran sertlik derecesi 6 olan kalemle çizilirken, 7’inci düzeyde ekranda daha derin çizikler oluşmaya başladı.

Paslanmaz çelikten yapılmış çerçeve ise kolay kolay çiziliyor. iPhone 13 Pro Max’i bükmek epey güç. Önemli manada efor sarf edilse bile bana mısın demiyor. Aygıt, ekran yakma testini de sıkıntısız bir halde geçti. Zack Nelson, Apple’ın son model amiral gemisini gösterdiği direnç açısından takdir ettiğini söylüyor.Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir