Vodafone’dan haftada 20 GB bedava internet!

dixon

Thread Owner
Yönetici
Katılım
12 May 2021
Mesajlar
966
vodafonedan_haftada_20_gb_bedava_internet_h69254_916f4.jpgVodafone, Ramazan Ayı’nda adeta bonkörlük denilebilecek türden bir hediye internet kampanyası düzenledi. Her hafta 20 GB hediye kazanan Vodafone abonelerinin ağzı kulaklarına vardı. İşte Vodafone’dan haftalık 20 GB hediye internet kazanmanızı sağlayacak dev kampanya hakkında tüm detayları başlık başlık işlediğimiz haberimiz…

Vodafone abonelerini Ramazan ayında da internetsiz bırakmıyor!

Abonelerine Vodafone ayrıcalığını 20 GB bedava internet ile bonkör şekilde hissettiren “Vodafone Yanımda Haftalık 20 GB Sürpriz İnternet Kampanyası”ndan nasıl yararlanılır. Bu haberi okuduktan sonra internetsiz kalmayacaksınız. Haberimizde siz okuyucularımız için Vodafone’un 20 GB hediye internet kampanyası hakkında tüm detayları aktarıyoruz.

Vodafone’dan her hafta 20 GB hediye internet!

Vodafone, Ramazan Bayramı’nda da kullanıcılarına ayrıcalıklı hissettirdi. Her hafta koşulsuz 20 GB hediye veren dev GSM operatörü, 20 GB hediye internet sürpriziyle kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Vodafone’un hattınıza 1 hafta boyunca kullanılmak üzere tanımladığı 20 GB hediye internet kampanyası, aboneleri her halükarda internetsiz kalmasın diye tasarlandı.
 
Üst